icon

Online Head Ball

32.13 için
Android

3.7

6

Dünya çapındaki oyunculara karşı kafa futbolu oynayın

789.9k

Bu uygulamayı oyla

Online Head Ball heyecanlı bire bir maçlarda karşılaşacağınız bir 2D futbol oyunudur. Amacınız atabildiğiniz kadar çok gol atmak olduğu için şüphesiz ki sayısız şut ve gol atma hareketlerinin yer alacağı küçük bir oyun alanında rakibinizi 90 saniyede yenmeniz gerekecek.

Oyuncuların hali hazırda üç adet tuşu vardır: biri zıplamak için, aynı zamanda zıplarken kafa kafaya da çarpışırsınız, diğeri rakibinizi kandırmak için de oldukça faydalı olan hızlı bir şut çekme ve sonuncusuyla ise yüksekten şut atabileceksiniz; bu sayede topu rakibinizden aşırtabilirsiniz. Ayrıca özel güçlerinizi de etkinleştirebilirsiniz.

Tek başına oynamak Online Head Ball oyununda bir seçenektir; ancak oyunun gerçek eğlencesi çevrim içi modunda başlar. Burada tüm farklı seviyelerden oyuncularla karşı karşıya geleceğiniz sayısız farklı turnuvaya sahip olacaksınız ve tüm dünyadan insanlara karşı becerilerinizi teste tabi tutacaksınız. İyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Profesyonel şampiyonluk maçında oynamayı deneyin.

Online Head Ball oyununda kontrol edebileceğiniz yüzü aşkın farklı karakter bulursunuz, bunlardan bazıları ünlü futbol yıldızlarının kopyalarıdır. Ayrıca bu oyuncuları farklı kıyafetlerle de donatabilir ve tamamen kendi isteğinize göre stillerini ayarlayabilirsiniz.

Online Head Ball oldukça eğlenceli bir spor oyunudur, burada sadece şut çekip skor kazanmazsınız (tabi bu herkesin hoşuna giden bir şey), aynı zamanda heyecan verici çevrim içi oyunlarda arkadaşlarınızı da yenebileceksiniz. Evet, yabancılara karşı da internette oynayabilirsiniz, ancak direkt en yakın arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 3.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

X